Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy Urzędu Statystycznego w Rzeszowie od 13 marca 2020 r. do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
31.03.2020

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Urzędu Statystycznego w Rzeszowie, uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od 13 marca 2020 r. wprowadziliśmy następujące zmiany w organizacji naszej pracy:

Realizacja badań ankietowych wśród respondentów

Badania ankietowe od 12 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera,  prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Statystycznym działającym, na terenie Państwa województwa. Pełną listę kontaktową zamieściliśmy na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2020/Kontakt.htm


Kontakt z Informatorium w Urzędzie Statystycznym:

Od 13 marca br. do odwołania Informatorium US prowadzi obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 wyłącznie telefonicznie i poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową.  

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z Informatorium: tel.: 785 840 347 oraz 785 840 348, pod numerem infolinii statystycznej  +48 22 279 99 99  oraz poprzez:

  • pocztę elektroniczną na adres e-mail:
  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Rzeszowie, 35-959 Rzeszów ul. Jana III Sobieskiego 10

Kontakt z Urzędami Statystycznymi w sprawach dotyczących rejestru REGON.

W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  - wraz z towarzyszącą dokumentacją:

oraz do kontaktu telefonicznego i poprzez e-mail:

  • tel. 785 840 345, e-mail: ,
  • tel. 785 840 346, e- mail: .

Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/


Realizacja Powszechnego Spisu Rolnego 2020


Od 1 września do 30 listopada 2020 r. zaplanowano Powszechny Spis Rolny, obecnie służby statystyki publicznej opracowują scenariusze organizacji spisu rolnego, które będą uzależnione od rozwoju sytuacji w kraju. Ostateczna decyzja o warunkach organizacyjnych spisu rolnego w terminie wynikającym z ustawy o Powszechnym Spisie Rolnym, będzie podjęta przez Centralne Biuro Spisowe. Bieżące informacje o spisie rolnym zamieszczamy na stronie: https://spisrolny.gov.pl/.


Do góry