Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie podkarpackim. NSP 2011

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 09.04.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Publikacja jest kolejnym opracowaniem prezentującym wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, przeprowadzonego w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r.
Opracowanie zawiera szczegółową charakterystykę poszczególnych kategorii ludności z punktu widzenia statusu na rynku pracy: pracujących, bezrobotnych oraz biernych zawodowo. Każda z tych zbiorowości została opisana pod względem cech demograficznych, społecznych i ekonomicznych.
Publikacja składa się z uwag ogólnych i metodycznych, w których podano źródła informacji oraz podstawowe definicje pojęć i stosowane klasyfikacje, części analitycznej podzielonej na działy tematyczne, w których zaprezentowano najistotniejsze informacje oraz części tabelarycznej. Całość została wzbogacona wykresami i mapami prezentującymi  wybrane zjawiska występujące na terenie województwa podkarpackiego.

Do góry