Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podkarpackiego 2023

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 28.04.2023
Częstotliwość wydania: Roczna

W „Raporcie o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podkarpackiego” przedstawiono obszerny zestaw najbardziej aktualnych informacji, które zostały pogrupowane w rozdziały: środowisko, społeczeństwo, gospodarka oraz finanse jednostek samorządu terytorialnego. Zawierają one szereg informacji między innymi z zakresu ochrony środowiska, kapitału ludzkiego, jakości życia, przedsiębiorczości, zmian w podstawowych obszarach gospodarki narodowej tj. w przemyśle, budownictwie, rolnictwie, handlu, nakładach inwestycyjnych oraz wynikach finansowych przedsiębiorstw. 

W porównaniu z poprzednimi edycjami, zakres niniejszego raportu został rozszerzony o zagadnienia dotyczące planowania przestrzennego i rewitalizacji.

W celu umożliwienia analizy i oceny zmian zachodzących na przestrzeni ostatnich lat niektóre zagadnienia zostały przedstawione w retrospekcji od 2015 r.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy, sekcje i działy PKD 2007
Do góry