Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Stan i struktura demograficzno-społeczna ludności w województwie podkarpackim w świetle wyników NSP 2021

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.01.2024
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Urząd Statystyczny w Rzeszowie przekazuje Państwu publikację prezentującą wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, przeprowadzonego w dniach od 1 kwietnia do 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r.

Opracowanie zawiera informacje dotyczące stanu i struktury demograficznej ludności, poziomu i kierunków wykształcenia, posiadanego obywatelstwa, przynależności narodowo-etnicznej i wyznaniowej, a także niepełnosprawności. Ponadto w publikacji przedstawiono charakterystykę osób przebywających w obiektach zbiorowego zakwaterowania oraz zasoby migracyjne.
Niniejszą publikację wzbogacono prezentacją graficzną w postaci map i wykresów oraz tablicami zawierającymi porównanie wyników spisów powszechnych ludności i mieszkań 2011 i 2021. 

Dane szczegółowe zostały zamieszczone w Banku Danych Lokalnych na stronie bdl.stat.gov.pl.

Do góry