Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rocznik Statystyczny Województwa Podkarpackiego 2021

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2021
Częstotliwość wydania: Roczna

Rocznik Statystyczny Województwa Podkarpackiego jest podstawową, zbiorczą publikacją Urzędu, adresowaną do szerokiego kręgu odbiorców. Zawiera on szeroki zestaw danych statystycznych opisujących zjawiska i procesy zachodzące w województwie, charakteryzujących poziom życia mieszkańców Podkarpacia oraz stan gospodarki. Wybrane dane o województwie podkarpackim zostały pokazane na tle kraju i pozostałych województw.

 

3 czerwca 2022 r. zmodyfikowano plik PDF i Excel „Rocznika Statystycznego Województwa Podkarpackiego 2021” w dziale VI. „Wynagrodzenia. Świadczenia społeczne” w tabl. 5 (43) na str. 62. W 3. wierszu od góry, pierwszej i piątej kolumny, skorygowano zapis (z „wypłaty świadczenia w tys. zł” na „z wypłaty świadczenia w mln zł” oraz z „benefit payments in thousand PLN” na „benefit payments in million PLN”).

Do góry