Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Jednostki samorządu terytorialnego

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

System STRATEG – zasoby informacyjne, jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania

Urząd Statystyczny w Rzeszowie zorganizował warsztaty pt.: „System STRATEG – zasoby informacyjne, jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania”, które odbyły się 22 i 25 czerwca 2015 r. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele administracji publicznej z terenu województwa.

Bank Danych Lokalnych – jego zasoby i funkcjonalność

    W Urzędzie Statystycznym w Rzeszowie 18 oraz 19 czerwca 2015 r. odbyły się warsztaty pt. „Bank Danych Lokalnych – jego zasoby i funkcjonalność” dla pracowników administracji rządowej i samorządowej. Podczas warsztatów pracownik Podkarpackiego Ośrodka Badań Regionalnych szczegółowo zaprezentował budowę oraz działanie Banku Danych Lokalnych. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy nauczyli się m.in. jak na różne sposoby generować zestawienia danych dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Statystyka publiczna w procesie programowania i monitorowania polityki spójności. System STRATEG

W dniach 4-7 oraz 12-13 listopada 2014 r. pracownicy Podkarpackiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Rzeszowie przeprowadzili cykl warsztatów pt. „Statystyka publiczna w procesie programowania i monitorowania polityki spójności. System STRATEG - zasoby informacyjne, jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania”.

Pliki do pobrania

Do góry